Zaginął Henryk Winczewski z Cieszenia - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

wtorek, 5 marca 2019 r., 11:19
fot. nadesłane

52-letni mieszkaniec Cieszenia, Henryk Winczewski wyszedł z domu 24 lutego i do tej pory nie powrócił. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny.

52-letni Henryk Winczewski wyszedł z domu w niedzielę, 24 lutego, po południu. Do chwili obecnej nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, waży około 90 kg, włosy zaczesane z boku, czubek głowy łysy, brak znaków szczególnych. 52-latek w dniu zaginięcia ubrany był w ciemnogranatową kurtkę, spodnie ciemne jeansowe, buty czarne garniturowe, czapkę z daszkiem ciemno-szarą bez logo i napisów.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach tel. 58-685-22-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.