Zderzenie dwóch pojazdów w Smętowie Chmieleńskim

środa, 6 marca 2019 r., 14:14
fot. SG

We wtorek w południe doszło do zderzenia dwóch samochodów w Smętowie Chmieleńskim. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 12 w Smętowie Chmieleńskim.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą 19-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jechała od strony Ręboszewa w kierunku Kartuz. Wykonując manewr skrętu w lewo na stację benzynową nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi marki volkswagen, kierowanemu przez 64-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wskutek wypadku pomocy medycznej na miejscu zdarzenia udzielono 19-latce z toyoty. Kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.