W sobotę bieg w Chwaszczynie - będą utrudnienia w ruchu

czwartek, 7 marca 2019 r., 12:52
fot. archiwum/MD-Z

Sezon biegowy na Kaszubach rozpocznie się oficjalnie już 9 marca. Wówczas w Chwaszczynie odbędzie się prolog do siódmej edycji cyklu Kaszuby Biegają. W związku z imprezą będą miały miejsce czasowe utrudnienia w ruchu.

Już 9 marca w Chwaszczynie pojawi się około 600 biegaczy i biegaczek inaugurując na Kaszubach sezon biegowy. W związku z tym organizatorzy przypominają o czasowych utrudnieniach w ruchu.

Start biegu głównego na dystansie 10 km planowany jest na godzinę 11. Biegacze wystartują z okolic Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie mieszczącej się przy ulicy Mickiewicza 16. Ograniczenia w ruchu będą miały miejsce na ulicach Mickiewicza, Żeromskiego, Słowackiego, Świętopełka, Żwirowa oraz Sobiesława I.

- Prosimy o wyrozumiałość mieszkańców i kierowców oraz zachowanie szczególnej ostrożności. - apelują organizatorzy.

Oprac. SG
nadesłane/Dawid Miotk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.