Gmina Chmielno będzie miała nowego skarbnika

czwartek, 7 marca 2019 r., 15:34
fot. archiwum

Od kwietnia w chmieleńskim urzędzie gminy rozpocznie pracę nowy skarbnik. Konkurs na to stanowisko wygrała Anna Ojowska. Uchwałę w sprawie jej powołania radni podjęli na środowej sesji.

Funkcję skarbnika gminy Chmielno od kwietnia pełnić będzie Anna Ojowska. Zastąpi na stanowisku Violettę Byczkowską, która tę funkcję pełniła przez minione lata. Kończy pracę z powodu przejścia na emeryturę. Uchwałę w sprawie powołania nowej skarbnik i odwołania poprzedniej radni podjęli na sesji rady gminy, która odbyła się w minioną środę.

- Pani Anna Ojowska została wybrana na powyższe stanowisko w drodze konkursu i posiada wymagane ustawą kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe - napisano w uzasadnieniu uchwały.

Nowa skarbnik obejmie stanowisko 1 kwietnia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.