Najmodniejsza restauracja sezonu zaprasza!

piątek, 8 marca 2019 r., 12:00
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz: Najlepsza Restauracja Regionalna Roku w woj. pomorskim, PERŁA KASZUB 2017 i druga Najlepsza Restauracja w powiecie kartuskim 2018, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej, wykwintnej i przepysznej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej oraz organizacji wszelkiego rodzaju wyjątkowo kameralnych uroczystości i imprez okolicznościowych: urodzin, imienin, chrzcin, rocznic, bankietów, spotkań firmowych i biznesowych w przystępnych cenach!

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE 2019 - otwieramy nasz kalendarz - zapraszamy serdecznie już do rezerwacji!

U nas jest nie tylko pięknie, miło, sympatycznie i kameralnie, ale przede wszystkim bardzo smacznie - przekonajcie się Państwo sami… 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza wizytówką i nasza ogromną satysfakcją!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, znajdziecie Państwo m.in. gęsinę w czterech odsłonach i dziczyznę - mamy: bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną pierś z gęsi z sosem z czarnej porzeczki, podawana z pieczonym jabłkiem i modrą kapusta, szmurowane udko z gęsi, pierś z kaczki marynowaną w świeżych pomarańczach podawaną z musem z czarnej porzeczki, pieczoną kaczkę, szmurowaną perliczkę. Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, a na przystawkę pasztet z gęsi i inne regionalne specjały. Nasze domowe pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym oraz nasze pierogi z jagodami dla dzieci to niekwestionowane hity, na które przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

REZERWACJE TELEFONICZNE STOLIKÓW - 731 099 913

Do zobaczenia już wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
Czynna: codziennie w godz. 12.00 - 20.00
tel. 731 099 913
e-mail: modrasobotka@gmail.com

www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil naszej Restauracji na Facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.