Policyjny pościg za pijanym kierowcą

piątek, 8 marca 2019 r., 10:01
fot. archiwum

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, więc mundurowi musieli ruszyć za nim w pościg. Okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a w organizmie miał około dwóch promili alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godz. 21 w Żukowie. Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli samochód marki Audi.

- Kierujący audi nie zareagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli za nim. Udało się go zatrzymać, gdy wjechał w ślepą uliczkę - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Okazało się, że kierujący audi 42-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów, a w organizmie miał około dwóch promili alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.