Babi Dół. Kolizja na K20

piątek, 8 marca 2019 r., 16:18
fot. AL

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe popołudnie na K20 na odcinku między Borczem, a Babim Dołem. Audi zderzyło się tam z mercedesem.

Do zdarzenia doszło tuz przed godziną 15. na drodze krajowej nr 20 na trasie Borcz - Babi Dół. z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący audi jadąc od Kościerzyny w kierunku Żukowa zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku mercedesem.

Na szczęście żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń, a całe zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.