Żukowo. Zapisz się na bezpłatne szkolenie

sobota, 9 marca 2019 r., 16:50
fot. nadesłane/UG Żukowo

Zachęcamy mieszkańców gminy Żukowo do zapisania się na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu "Ja w Internecie. Program szkoleniowy z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych".

Lista szkoleń przedstawia się następująco: Kultura w sieci - 17 - 18 kwietnia, Tworzę własną stronę internetową blog - 1 - 2 kwietnia, Moje finanse i transakcje w sieci - 8 - 9 maja, 20 - 21 maja lub 22 - 23 maja.

Zapisy i więcej informacji w Urzędzie Gminy w Żukowie (Referat Programów Rozwojowych) oraz pod numerem telefonu 58 685 83 11.

Szkolenia realizowane będą w ramach Programu Operacyjnego Cyfrowa Polska na lata 2014-2020, Działanie 3.1 "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych". Operatorem programu w imieniu Ministerstwa Cyfryzacji jest Fundacja Legalna Kultura.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.