Żukowo. Umowa na asfaltowanie drogi w Widlinie podpisana

niedziela, 10 marca 2019 r., 11:06
fot. nadesłane

Już w marcu ruszają prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej w Widlinie. To efekt podpisanej właśnie umowy przez burmistrza gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego z wykonawcą zadania, Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym Dromos z Kartuz.

Asfaltem zostanie pokryty odcinek o długości około 200 m i szerokości 4,5 m. Koszt zadania to około 143 tys. zł. Wykonawca został wyłoniony w przetargu, w którym oferty złożyły 4 firmy. Kwoty ofertowe wynosiły: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kozłowski - 180 084,20 zł, Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Dominik Brzeziński - 189 524,55 zł, Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Dromos Sp. z o. o. - 143 872,61 zł i Kruszywo Sp. z o. o. - 198 627,29 zł

Zakończenie prac planowane jest na koniec kwietnia br.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.