Staniszewo. Zderzenie dwóch pojazdów - jedna osoba w szpitalu

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 10:16
fot. nadesłane/OSP Staniszewo

W poniedziałkowy poranek służby interweniowały w Staniszewie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano jedną osobę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący peugeotem 47-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego jadąc od Starej Huty na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok seata, którym kierował 31-letni mężczyzna,

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 31-letniego kierującego seatem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Staniszewo, OSP Mirachowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.