Konkurs! Wygraj bilety do kina!

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 11:56
fot. internet/filweb.pl

Kino objazdowe Visa już 17 i 18 marca odwiedzi Kartuskie Centrum Kultury. W ramach dwudniowych projekcji w Kartuskim Centrum Kultury zostanie wyświetlone aż 7 tytułów filmowych. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania będą cztery podwójne zaproszenia na dwa seanse.

"Mój piękny syn", "Jak wytresować smoka 3", "Kurier", "Green Book", "Całe szczęście", i "Kobiety Mafii 2" to najnowsze propozycje filmowe, które w ten weekend będzie można obejrzeć w Kartuskim Centrum Kultury.

W związku z tym wydarzeniem wraz z kinem Visa przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na najnowszy film Władysława Pasikowskiego "Kurier" oraz dwa na nagrodzony na tegorocznej gali Oscarów komedio - dramat "Green Book".

Aby dać sobie szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie: W jakiej kategorii film "Green Book" otrzymał Oscara?

Na odpowiedzi, które należy przesłać na adres redakcja@kartuzy.info czekamy do wtorku, 12 marca do godziny 13. W treści, poza odpowiedzią na pytanie należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Zabawa kierowana jest jedynie do naszych pełnoletnich Czytelników. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.