Żukowo. Nietrzeźwy, bez uprawnień i poszukiwany przez sąd

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 13:31
fot. archiwum

W miniony weekend w Żukowie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Jeden z nich kierował pojazd w stanie nietrzeźwości, drugi prowadził samochód mimo cofniętych uprawnień, z kolei trzeci był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Do wszystkich trzech zatrzymań doszło w miniony weekend w Żukowie. Pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Jak informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji, mężczyzna prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień do kierowania. W sobotę przed północą policjanci zatrzymali z kolei volkswagena, za kierownicą którego siedział 19-letni obywatel Ukrainy. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu nastolatek wydmuchał blisko dwa promile alkoholu.

Do grona zatrzymanych dołączył też 27-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech dni za niezapłaconą grzywnę.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.