Znaleziono ciało 26-letniego Dawida. Poszukiwania Marcina wciąż trwają

wtorek, 12 marca 2019 r., 08:44
fot. archiwum

Poszukiwania 26-letniego Dawida z Osowej Góry zostały zakończone. W poniedziałek wieczorem z jeziora Osuszyno wyłowiono jego zwłoki. Wciąż nie odnaleziono drugiego z poszukiwanych, 25-letniego Marcina z Kobysewa.

Jak informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji, w poniedziałek wieczorem z jeziora Osuszyno wyłowiono ciało mężczyzny.

- W jeziorze Osuszyno (gm. Chmielno) ujawniono zwłoki topielcze zaginionego w styczniu Dawida z Osowej Góry. Na miejscu pracowali płetwonurkowie z Giżycka, SPAP-u z Gdańska, straż pożarna i policjanci. Prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Trwają ustalenia odnośnie okoliczności i przyczyny śmierci 26-latka - podaje st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

We wtorek poszukiwania na jeziorze zostały wznowione z uwagi na podejrzenie, że w akwenie może znajdować się ciało drugiego z zaginionych - 25-letniego Marcina z Kobysewa.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.