Puchar Burmistrza Miastka dla kartuskich zapaśników!

wtorek, 12 marca 2019 r., 10:38
fot. nadesłane

W sobotę w Miastku odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża Kadet-Junior. Reprezentanci dwóch województw: Wielkopolskiego i Pomorskiego walczyli o Puchar Burmistrza w zapasach w stylu klasycznym. Ekipa z Kartuz okazała się najlepsza spośród ośmiu zespołów biorących udział w zawodach. Kartuscy zapaśnicy przywieźli 15 medali w tym 9 złotych.

- Dziewięć pierwszych miejsc jest wykładnikiem umiejętności i bardzo przyzwoitego poziomu naszych reprezentantów, zauważalny jest stały postęp w osiąganych rezultatach. Coraz większy udział w zwycięstwach klubowych mają dziewczyny z Kartuz i to one tym razem przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść naszego klubu. - komentuje klub GKS Cartusia Kartuzy.

- Do nazwisk, które w tej grupie powoli stają się rozpoznawalne: Dominika Konkel, Paulina Reiter, Aurelia Godzińska, Wiktor Zelewski, Karol Niklas, Oliver Dobka, Noe Wolski, Eryk Stromski, Szymon Treder i Jakub Myszk, dołączają nowe, tym razem na pierwszym miejscu zameldował się Tomasz Labuda. Stałą obecność mają już też bracia Kamil i Paweł Leik, Dominik Karczewski, Jakub Chlechowicz, a zatem wszystko jest w rękach naszych najmłodszych i ich trenerów. - wyjaśnia Aleks Jahn z Cartusii.

- Start w Miastku to kolejne potwierdzenie, że praca w klubie idzie w dobrą stronę, co dzieje się dzięki zaangażowaniu trenerów: Marcina Dobka, Łukasza Konkel i Artura Pogosjan. Dodatkowej energii startującym dostarczają towarzyszący im jak zawsze rodzice, którzy są dobrym duchem wszystkich naszych startów. - zaznacza klub Cartusii.

Mini Zapasy:

Kategoria 26
1.miejsce Labuda Tomasz

Kategoria 35

1. miejsce Treder Szymon
3. miejsce Leik Paweł

Kategoria 55

1.miejsce Zelewski Wiktor

Dziewczyny

Kategoria 32

1. miejsce Konkel Dominika
2. miejsce Godzińska Aurelia

Kategoria 48

1. miejsce Reiter Paulina

Młodzik

Kategoria 35

3. miejsce Dobka Oliwier

Kategoria 38

1. miejsce Niklas Karol

Kategoria 41

5. miejsce Skierka Bartosz
7. miejsce Słupecki Michał
9. miejsce Lis Kacper

Kategoria 57

1. miejsce Wolski Noe

Kategoria 62

1. miejsce Stromski Eryk
2. miejsce Leik Kamil - GKS Cartusia, Kartuzy

Kategoria 68

2. miejsce Karczewski Dominik
3. miejsce Chlechowicz Jakub

Kategoria 75

1. miejsce Myszk Jakub

nadesłane/GKS Cartusia

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.