Znamy gwiazdy sierakowickiej Nocy pod Gwiazdami

środa, 13 marca 2019 r., 10:58
fot. archiwum

Tegoroczna edycja Nocy pod Gwiazdami w Sierakowicach będzie wyjątkowa. Na scenie pojawią się Anna Karwan, grupa Tabu, a gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. Impreza połączona będzie z obchodami 120-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Sierakowicach.

Sierakowicka Noc pod Gwiazdami odbędzie się w piątek, 16 sierpnia. Tegoroczną imprezę otworzy występ grupy The Mind Seekers. To pochodzący z Sierakowic zespół, który znany jest coraz szerszej publiczności.

Po nich na scenie pojawi się zespół TABU. Grupa istnieje od 2003 roku. Tworzy muzykę w nurcie reggae. Mocną stroną zespołu jest świetna sekcja dęta i energetyczne, melodyjne kawałki. Do tej pory wydał cztery albumy studyjne oraz jeden koncertowy z przystanku Woodstock w 2014 roku. Przez piętnaście lat 1000 koncertów w kilku krajach. Koncertowi TABU towarzyszyć będzie kolejna edycja Eksplozji Kolorów.

Po energetycznym reggae charakter wieczoru zmieni się nieco za sprawą dwóch świetnych wokalistek. Najpierw na scenie pojawi się Ania Karwan - znana publiczności doskonale z VII edycji programu "The Voice of Poland". Brała w nim udział w 2016 roku i dotarła do finału. Okrzyknięto ją wówczas wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. W lutym ukazał się debiutancki album artystki, który promują single "Głupcy" i "Czarny świt".

Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska.

- Kasia Kowalska to wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej piosenki zna zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. W ubiegłym roku wydała nową płytę, która i tym razem nie zawiodła fanów artystki. Świadczy o tym chociażby fakt, że nominowana została do tegorocznych Fryderyków. Jesteśmy pewni, że Kasia Kowalska w zestawieniu z Anną Karwan, stworzą świetne wydarzenie, na wysokim poziomie - podkreśla zespół sierakowickiego GOK-u.

Kasia Kowalska na polskiej scenie muzycznej pojawiła się w latach 90. Ceniona i utytułowana artystka ma na swoim koncie wiele ponadczasowych przebojów takich jak "Być tak blisko", "Wyrzuć ten gniew", "Antidotum", "Widzę twoją twarz" czy "Oto ja".

Tegoroczna edycja sierakowickiej Nocy pod Gwiazdami będzie połączona z obchodami 120-lecia Banku Spółdzielczego w Sierakowicach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.