Fit Dieta - pyszne i zdrowe posiłki prosto do pracy

czwartek, 14 marca 2019 r., 10:01
fot. nadesłane

Chcesz zmienić swój styl życia na zdrowszy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Ogromny wpływ na funkcjonowanie twojego organizmu ma odpowiednia dieta. Wystarczy, że zmienisz nawyki żywieniowe, a odmieni się całe twoje życie! Pomoże ci w tym catering dietetyczny Fit Dieta, dostarczając codziennie zbilansowany pakiet posiłków pod same drzwi twojego domu. Zyskasz czas, energię do działania i szczupłą sylwetkę.

Fit Dieta to catering dietetyczny, który umożliwia zmianę nawyków żywieniowych i pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Zmiana stylu życia na zdrowy, odmieni w nim wszystko. Zyskamy witalność, więcej energii i sił przy codziennych obowiązkach. Dzięki prawidłowemu sposobowi odżywania nasz organizm będzie funkcjonował zupełnie inaczej, będziemy czuć się zdrowiej, a tym samym będziemy też szczęśliwszymi ludźmi.

Z cateringiem Fit Dieta codziennie otrzymywać będziesz wybrany pakiet pełnowartościowych posiłków, z odpowiednią liczbą kalorii dostosowaną do potrzeb organizmu i idealnie zbilansowane pod względem ilości białka, tłuszczy czy węglowodanów. Wszystko opracowane przez renomowanego dietetyka i przygotowane przez znakomitego szefa kuchni. Dieta z dostawą do domu to przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Zmiana nawyków żywieniowych z Fit Dietą będzie smaczna i przyjemna. Kilogramy zaczną znikać same, a dobrze odżywiony organizm będzie funkcjonował zupełnie inaczej.

Dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób zabieganych i zapracowanych, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków, ale też i dla tych, którzy najzwyczajniej w świecie nie lubią gotować. Catering Fit Dieta działa na terenie Kartuz, Sierakowic i Kościerzyny oraz okolic tych miejscowości.

Najwyższa jakość

Posiłki komponowane są z najlepszych gatunkowo produktów od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Co ważne, przy optymalnej dla danej osoby liczbie kalorii, bogate są w witaminy, minerały oraz wszystkie cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Szefowie kuchni Fit Diety tak przygotowują posiłki, by były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Dania są więc zdrowe, a przy tym smaczne i pomysłowe.

Catering z opieką dietetyka

Korzystając z oferty Fit Diety wraz z pakietem posiłków dostarczanych co rano każdego dnia zyskujemy również opiekę wykwalifikowanego dietetyka. Dietetyk Fit Diety nie tylko zajmuje się skomponowaniem i zaplanowaniem właściwie zbilansowanego menu, ale również zapewnia konsultacje, regularne analizy składu ciała i monitorowanie postępów odchudzania.

Jak zamówić dietetyczny catering?

Wystarczy wejść na stronę www.fit-dieta.pl wybrać swoją dietę (ilość posiłków i kaloryczność) i wypełnić formularz kontaktowy. Z Fit Dietą można też skontaktować się przez facebooka - www.facebook.com/CateringDietetycznyFitDieta. Zespół Fit Diety skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły. Za catering zapłacić możemy przelewem lub gotówką przy pierwszej dostawie.

Kurier Fit Diety odwiedzi Cię w domu lub w pracy codziennie rano w godz. 6-10 z pakietem pysznych, gotowych posiłków.

Catering Fit Dieta Kartuzy
www.fit-dieta.com
e-mail: [email protected]
tel.: 794 331 661

Odwiedź stronę cateringu dietetycznego Fit Dieta na Facebooku - kliknij tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.