Agata Felskowska najlepszą tenisistką na Pomorzu w kategorii młodziczek

piątek, 15 marca 2019 r., 10:58
fot. nadesłane

W niedzielę na gdańskiej hali MRKS odbyły się eliminacje Wojewódzkich Młodziczek do Indywidualnych Mistrzostwa Polski. Agata Felskowska z UKS REMUS Miechucino wywalczyła w zawodach pierwsze miejsce, tym samym uzyskując awans do finału Mistrzostw Polski młodziczek.

W niedzielnych zawodach bardzo dobrze wypadli zawodnicy UKS Remus Miechucino. Podczas wojewódzkich eliminacji do Mistrzostw Polski młodzików - Agata Felskowska wgrała swoje pojedynki z tenisistkami MRKS Gdańsk i MTS Kwidzyn 3:0, zajmując pierwsze miejsce.

Z kolei Jagoda Felskowska uplasowała się na miejscu ósmym, a Wiktoria Drywa na miejscu dziesiątym. Wśród chłopców 19 miejsce zajął Wiktor Krzebietke. Warto dodać, że cała czwórka to uczniowie z rocznika 2007 i na drugi rok będą również rywalizować w tej kategorii wiekowej.

Finał Mistrzostw Polski młodziczek odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w Brzegu Dolnym. koło Wrocławia.

Oprac. SG
nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.