Promocja w Markecie Premium - w zestawie taniej!

sobota, 16 marca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

W markecie Premium Dom i Ogród trwa wiosenna promocja! Kup roślinę wraz z donicą taniej aż o 20% !!!

Artykuły ogrodowe

Premium oferuje produkty niezbędne przy aranżacji ogrodu bądź tarasu. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży paneli i desek tarasowych, kostki brukowej, mebli ogrodowych, fontann, dekoracji led, sztucznych traw i drzewek oraz wielu innych rozwiązań wpływających na komfort Twojego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesteśmy platynowym sprzedawcą kostki firmy LIBET. Oznacza to, że wraz z najwyższą jakością naszych produktów dajemy gwarancję uczciwej ceny.

Usługi

Premium ma w swojej ofercie usługi z zakresu projektowania ogrodów i tarasów. Realizujemy również usługi brukarskie i budowlane. Ułożymy kostkę, zmontujemy Twój taras. Przeprowadzamy indywidualną wyceną kosztów.

Firma kompleksowo zaspokaja potrzeby zarówno Klientów indywidualnych jak i firm. Współpracujemy z restauracjami, hotelami, domami weselnymi. Dajemy gwarancję wykonania usług terminowo i rzetelnie. Jako jedyni w regionie oferujemy projekt ogrodu w cenie zakupu materiałów. Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy.

Zaproś wiosnę już teraz do swojego domu!

Kup roślinę wraz z donicą i zaoszczędź na zakupach 20%. Pełna oferta produktów znajduje się na stronie www.premium24.com.pl. Promocja jest ważna do 31 marca 2019. Promocje nie łączą się.

Serdecznie zapraszamy!

Premium Dom i Ogród
Gdańska 29
83-300 Kartuzy
tel. +48 58 681 05 26
kom. +48 508 352 903
mail: biuro@premium24.com.pl
www.premium24.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.