Zawodnicy Fantom MMA triumfowali na turnieju WuShu w Gdyni

poniedziałek, 18 marca 2019 r., 11:04
fot. nadesłane

W sobotę na hali sportowej w Gdyni odbył się Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu. Seniorzy Fantom MMA Kartuzy występując w formule Sanda wywalczyli łącznie sześć medali w tym dwa złote.

W zawodach bardzo dobrze spisali się zawodnicy Fantom MMA Kartuzy, na co dzień trenujący w klubie Rebelia. Podopieczni Zbigniewa Hormańskiego i Patryka Zaborowskiego wywalczyli dwa złote, trzy srebrne oraz jeden brązowy medal. Na najwyższym stopniu podium stanęli Tymoteusza Cirotzki oraz Kacper Wydrowski. Srebro powędrowało do Mateusza Elas, Kamila Smętoch oraz Bartosza Smętoch. W wadze do 90 kg po ciężkim starciu z doświadczonym zawodnikiem Szymon Konkol zdobył brązowy medal.

- Gratuluję zawodnikom ducha walki oraz życzę kolejnych sukcesów w sporcie. - zaznaczał trener Zbigniew Hormański.

Oprac. SG
nadesłane/Fantom MMA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.