Karczma Kczewo - pyszne obiady, pizza i kebab teraz równiez na dowóz!

poniedziałek, 18 marca 2019 r., 12:16

Karczma Kczewo to miejsce znane ze świetnej kuchni i miłej obsługi. W bogatym menu każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. A dania staranne skomponowane przez szefa kuchni zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Restauracja ma w swojej ofercie m.in. pyszne dania obiadowe, ale też pizzę czy kebab. W trosce o nieustanny rozwój i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów karczma uruchomiła też dowozy. Teraz zjesz swoje ulubione dania nie ruszając się z domu.

Karczma Kczewo słynie z pysznej kuchni i solidnych porcji. Istniejąca od 15 lat restauracja cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. W bogatym menu oprócz pizzy i kebabu znaleźć można również klasyczne dania obiadowe, zupy, domowe pierogi, desery oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców. Lokal serwuje wyłącznie dania ze świeżych produktów o najwyższej jakości. Potrawy drobiowe przygotowywane są z mięsa, pochodzącego z ubojni prowadzonej przez właścicieli Karczmy. Od 11 marca karczma oferuje też dowozy.

Zamówienia na dowóz pod nr tel. 58 355-50-68

Dania na dowóz zamawiać można od poniedziałku do soboty do godz. 21.30. Minimalna wartość zamówienia w przypadku dostarczenia przez kierowcę to 30 zł. Dla firm przygotowano specjalny rabat w wysokości 10 procent. Koszt dowozu to 1 zł/km.

Menu Karczmy Kczewo można znaleźć tutaj.

Profesjonalny catering

Karczma Kczewo ma w swojej ofercie także usługi cateringowe. Urządzając przyjęcie, imprezę w domu czy spotkania firmowe i konferencje warto skorzystać z oferty restauracji. Gwarantujemy, że zamówiony przez Państwa catering będzie doskonałej jakości - dokładnie tak jak dania, które wcześniej degustowali Państwo w restauracji. Na tle innych firm cateringowych wyróżnia nas nieszablonowość potraw, indywidualne podejście do każdego Klienta i zamówienia

Zapraszamy do restauracji, gdzie każdego dnia można spróbować dań z naszego menu.

Catering zostanie dokładnie dopasowany do rodzaju uroczystości oraz potrzeb i oczekiwań klienta. Przedstawiciele Karczmy Kczewo chętnie posłużą radą i pomocą w skomponowaniu menu. Zamówienia można składać mailowo na adres karczmakczewo@gmail.com lub telefonicznie 58 355 50 68.

Muzyka na żywo

Sobotnie i niedzielne popołudnia w Karczmie Kczewo umila muzyka na żywo. W soboty już od godz. 14, a w niedziele o godz. 13 w restauracji posłuchać można ciekawych koncertów.

Karczma Kczewo

Kczewo 80c
83-304 Kczewo
Godziny otwarcia: 10-22

Restauracja: 58 355 50 68
Sala bankietowa: +48 601 619 758

www.karczmakczewo.pl

facebook.com/KarczmaKczewo

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.