Policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących

poniedziałek, 18 marca 2019 r., 14:12
fot. nadesłane

W miniony weekend mundurowi zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał aż 2,2 promila. Udało się go zatrzymać dzięki innemu obywatelowi. Ponadto w ręce policjantów wpadł też 60-latek, który wsiadł za kółko mimo zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był poszukiwany przez sąd.

W sobotę około godz. 18 policjanci dzięki interwencji obywatelskiej zatrzymali 35-letniego obywatela Ukrainy, który prowadził volkswagena mając w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu.

Kilka godzin później, w nocy z niedzieli na poniedziałek, przed godz. 1 w Żukowie funkcjonariusze zatrzymali 30-latka, który prowadził volkswagena mając w organizmie około 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna miał również wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów na okres trzech lat.

Z kolei w piątek około godz. 17 w Egiertowie zatrzymano 60-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który prowadził samochód marki opel mimo sądowego zakazu. Ponadto mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego w Gdańsku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.