Korzyści jedzenia z dostawą!

środa, 20 marca 2019 r., 12:42
fot. nadesłane

Internet sprawił, że żyje nam się znacznie wygodniej. Robimy w nim zakupy spożywcze, zamawiamy meble, rezerwujemy bilety do kina, a także zamawiamy za jego pośrednictwem jedzenie. Niezależnie od tego na co mamy ochotę możemy zamówić dosłownie wszystko. Od sushi, przez pizze, burgery, potrawy kuchni indyjskiej, chińskiej czy też arabskiej. Poza tym, że najemy się naszą ulubioną potrawą, zamawianie z dostawą niesie również inne korzyści. Oto one:

• Pierwszorzędną zaletą jest oczywiście wygoda. Siedzimy w ciepłym domu na kanapie z telefonem w ręku i decydujemy, co za moment trafi na nasz talerz - a ostatecznie do żołądka. Czy to nie jest fantastyczne? Cały proces może odbyć się nawet w korku podczas powrotu od domu, gdyż zmawianie jest bardzo proste i szybkie. Jest weekend, niby macie czas na gotowanie, ale leje deszcz i lodówka świeci pustkami? Kilka kliknięć myszą lub palcem po ekranie smartfona i posiłek jest już w drodze.

• Zamawiając w restauracji nie mamy pojęcia, kiedy nasze danie trafi na stół ani ile ludzi jest jeszcze przed nami. Zamawiając jedzenie na dowóz ten problem znika. Mamy dokładnie podany czas za ile nasze jedzenie przyjedzie, a i tak zazwyczaj dzieje się to szybciej.

• Dzięki zamawianiu z internetu możemy bezproblemowo sprawdzić, jak restaurację oceniają osoby, które miały z nią wcześniej styczność. System gwiazdek jest dobrym sposobem na stwierdzenie czy restauracja jest dobra, ale osoby lubiące więcej detali zawsze mogą zajrzeć do sekcji opinii i sprawdzić, co jest grane.

• Siedząc w restauracji, czekając na posiłek nie mamy zbyt wielu możliwości jak zająć nasz czas. W szczególności, jeżeli jesteśmy tam w pojedynkę. W domu, gdy nasza potrawa jest przyrządzana w restauracyjnej kuchni, my możemy w tym czasie zrobić wiele rzeczy. Obejrzeć jeden, krótki odcinek serialu, nakryć elegancko stół, posprzątać, zagrać w grę itp.

Korzystanie z możliwości zamawiania jedzenia z dowozem to wygodny sposób na radzenie sobie z głodem oraz ogólnie przyjemne doświadczenie, które ma się chęć wielokrotnie powtarzać. W Kartuzach, Gdańsku czy innych miastach zamówisz swój posiłek poprzez stronę PizzaPortal.pl lub specjalną dedykowaną aplikację na smartfona.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.