Szkolne przygody Tosi i Plastusia

czwartek, 21 marca 2019 r., 09:18

Scena Riviery oraz Teatr Czwarte Miasto zapraszają wszystkich małych i dużych widzów na sentymentalną podróż do szkolnej ławki w przedstawieniu "Szkolne przygody Tosi i Plastusia".

Plastuś to znany bohater książki "Plastusiowy Pamiętnik" Marii Kownackiej, który przez lata bawił pokolenia dzieci w całej Polsce. Już w tę sobotę o godz. 12:00 na Scenie Riviery, będziecie mieć możliwość spotkać go ponownie w adaptacji "Szkolne przygody Tosi i Plastusia" w reż. Dariusza Majchrzaka.

Wspólnie cofniemy się do czasów, w których w szkole królowały fartuszki i stalówki. Dla młodych widzów będzie to egzotyczna nowość, a dla nieco starszej publiczności powrót do czasów dzieciństwa lub historii opowiadanych przez rodziców.

Na scenie, oprócz Tosi i Plastusia, nie zabraknie przyborów z piórnika, czyli sąsiadów i przyjaciół głównego bohatera. Pojawią się także: Pan od Rachunków (i lepiej bądźcie przygotowani, ponieważ może to właśnie Was wyrwie do odpowiedzi), psotnik Witek oraz nikczemny Kałamarz.

Dodatkową atrakcją, która urozmaici spektakl są autorskie, chwytliwe piosenki, które na pewno wpadną Wam w ucho.

Po przedstawieniu na dzieci będą czekały niespodzianki przygotowane przez Fun Park Gdynia oraz Miło Mi. Wytwórnia lodów naturalnych.

Zapraszamy!

www.centrumriviera.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.