Piesza potrącona przez samochód w Chwaszczynie. Za kierownicą 84-latka

czwartek, 21 marca 2019 r., 10:21
fot. archiwum

W środę w południe doszło do wypadku w Chwaszczynie. Na przejściu dla pieszych samochód potrącił 26-latkę. Kobietę przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 12 w Chwaszczynie.

- Kierująca pojazdem marki toyota 84-letnia mieszkanka Gdańska na prostym odcinku drogi, na przejściu dla pieszych potrąciła 26-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierująca była trzeźwa. Zatrzymano jej prawo jazdy. 26-latkę przetransportowano do szpitala w Gdańsku. Dalsze czynności w sprawie prowadzić będzie komisariat w Żukowie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.