Podziękowania od rodziny śp. Dawida Barzowskiego

czwartek, 21 marca 2019 r., 13:17
fot. archiwum

Rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych i ceremonii pogrzebowej śp. Dawida Barzowskiego. Ogromne słowa wdzięczności kieruje w szczególności do tych, którzy pomogli w poszukiwaniach i odnalezieniu go, okazali wsparcie i wiele serca w trudnych chwilach.

Śp. Dawid Barzowski zaginął 13 stycznia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu służb - policji i strażaków, odnaleziono go 11 marca.

Pragniemy z całego serca podziękować za pomoc i ogromne zaangażowanie w poszukiwania Dawida i odnalezienie go. Dziękujemy w szczególności strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Kożyczkowa, Reskowa, Chmielna, Zawór, Żukowa, Ostrzyc i Dzierżążna, a także Specjalistycznej Grupie Ratownictwa Wodno - Nurkowego z Giżycka i Gdańska.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tych trudnych chwilach okazali nam wsparcie, wiele serca i życzliwości, dzielili z nami smutek i żal. Mama Dawida z całego serca dziękuje Andrzejowi Byczkowskiemu, dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie i wszystkim pracownikom placówki.

Dziękujemy bliskim, przyjaciołom, sąsiadom, delegacjom, piłkarzom i kolegom Dawida za udział w nabożeństwach różańcowych, we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej. Słowa podziękowania kierujemy do kapłanów, którzy sprawowali nabożeństwo żałobne i do służby liturgicznej. Dziękujemy wójtowi gminy Przodkowo - Andrzejowi Wyrzykowskiemu. Podziękowania kierujemy też na ręce pracowników i właścicieli zakładu pogrzebowego Henryka Piocha. panu Wacławowi dziękujemy za codzienne prowadzenie różańca w kościele.

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach".

Serdeczne podziękowania składa
Mama Dawida z rodziną

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.