Kompleksowa obsługa biura

piątek, 22 marca 2019 r., 09:33
fot. nadesłane

Kompleksowa obsługa biura. Wszystkie akcesoria biurowe w jednym miejscu - to jest marzenie każdego przedsiębiorcy. Każdy biznes potrzebuje zaplecza, potrzebuje narzędzi prostych, takich jak długopisy, papier, zszywacze, pinezki, notesy, kalendarze, tablice, drukarki itp.

Biuroserwis

Na szczęście są platformy takie jak Rodan24.pl. Tutaj znajdą Państwo nie tylko typowe akcesoria biurowe, ale także artykuły spożywcze i środki higieniczne. Kupując całe zaopatrzenie biura w jednym miejscu, oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Firma Rodan24.pl oferuje bardzo korzystne rabaty. Przy stałych zamówieniach można liczyć na świetne upusty.

Pakiety dla firm

Kontaktując się z przedstawicielami firmy Rodan24.pl mogą Państwo skorzystać z fachowej porady specjalistów od wyposażenia biurowego. Hurtownia biurowa to nie tylko potrzebny asortyment w bardzo dobrych cenach. To także ludzie, którzy znają swój towar i przede wszystkim znają potrzeby swoich klientów. Jako pracodawca z pewnością masz bardzo dużo obowiązków. Zadzwoń do obsługi hurtowni akcesoriów biurowych, opowiedz o swojej firmie - personel firmy Rodan24.pl zajmie się przygotowaniem oferty. Stworzy specjalnie dla ciebie listę wszystkich potrzebnych do twojego biura produktów. Wystarczy jedynie twoja akceptacja i zamówienia gotowe.

Sprawdź swoją hurtownię biurową

Nie zamawiaj w ciemno, zadzwoń do przedstawiciela i zamów próbki. Profesjonalna i odpowiedzialna firma z artykułami biurowymi, na pewno przygotuje dla twojej firmy pakiet próbek, które pozwolą ci ocenić jakość produktów. Dzięki próbkom, będzie pewny, że akcesoria, których potrzebujesz spełnią oczekiwania twoje i twoich pracowników - posłużą długo i będą bardzo wydajne.

Dowóz w 24h na terenie całej Polski

Firma Rodan24.pl ma ten atut, że jej biuro serwis jest naprawdę kompleksowy. Co wyróżnia hurtownię biurową Rodan24.pl?

• Bogactwo asortymentu - wszystkie możliwe artykuły biurowe, od papieru do drukarki po urządzenia wielofunkcyjne. Od kawy, cukru, herbaty po środki czystości i detergenty. Jest tu wszystko, czego na co dzień potrzebuje twoje biuro.
• Fachowa obsługa - dobry kontakt z obsługą sklepu i profesjonalny, bardzo pomocny personel.
• Szybkość realizacji zamówienia
• Dostarczenie produktów prosto pod drzwi twojego biura - zamówiony towar dostarczamy w ciągu 24 godzin, czyli już na następny dzień dostajesz wszystko, czego potrzebujesz. Uzupełniasz braki, a tym samym utrzymujesz komfort pracy swoich pracowników. Dzięki temu praca w twojej firmie jest bardziej przyjemna, a co za tym idzie bardziej wydajna.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.