Kartuzy. Tłumy w ZSO nr 2 na Dniach Otwartych

piątek, 22 marca 2019 r., 11:47
fot. nadesłane

W czwartek II LO Dwujęzyczne i Mundurowe w Kartuzach z okazji Dni Otwartych, gościło w swych progach tłumy ósmoklasistów oraz uczniów ostatnich klas gimnazjalnych zainteresowanych nową ofertą szkoły.

Wszyscy chętni mogli dokładnie zapoznać się z ofertą szkoły m.in. klasami dwujęzycznymi, klasami interdyscyplinarnymi, edukacją domową czy indywidualnym programem nauki.

Tradycją szkoły są klasy mundurowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Dodatkowo uczestnicy Dni Otwartych mogli wykonać test wiedzy o policji, porozmawiać z policjantami oraz przekonać się jak wygląda świat widziany przez narkogogle.

nadesłane/ZSO 2 Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.