Przedszkolaki wierszem powitały wiosnę - konkurs w przedszkolu Baśniowa Kraina w Chmielnie

piątek, 22 marca 2019 r., 15:48
fot. MD-Z

"Wiosna ach to Ty..." - pod takim hasłem w przedszkolu samorządowym Baśniowa Kraina w Chmielnie odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski dla najmłodszych. Z ogromnym zaangażowaniem swoje talenty zaprezentowało w nim kilkudziesięciu małych artystów.

W piątkowe przedpołudnie wiosna rozgościła się na dobre w przedszkolu Baśniowa Kraina w Chmielnie. Wszystko za sprawą drugiej edycji konkursu recytatorskiego "Wiosna ach to Ty". W poetyckich zmaganiach wzięło udział łącznie 56 dzieci z dziesięciu placówek przedszkolnych m.in. z Reskowa, Łączyńskiej Huty, Maksa, Garcza, Miechucina, Kożyczkowa i Borzestowskiej Huty.

Występy oceniało jury w składzie Barbara Kramp, Krystyna Kilarska, Maryla Meisner, Alicja Nowak i Zuzanna Cybula. Komisja brała pod uwagę zgodność treści, dykcję i interpretację.

W kategorii trzy- i czterolatków:

I miejsce - Jan Cybula
II miejsce - Antonina Gołąbek
III miejsce - Aleksandra Syldatk

Wyróżnienia: Joanna Wąs i Wiktoria Lewna

W kategorii pięcio- i sześciolatków:

I miejsce - Dominika Reiter
II miejsce - Jan Stefanin
III miejsce - Antonina Szmidt

Wyróżnienia - Pola Żywicka i Oliwia Walaszkowska

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.