Węsiory. Spłonęła skoda

piątek, 22 marca 2019 r., 19:57
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

W piątkowe popołudnie strażacy interweniowali w Węsiorach, gdzie podczas jazdy zapaliła się skoda octavia. Na szczęście podróżującym pojazdem osobom i psu nic się nie stało, a strażakom szybko udało się opanować zagrożenie.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał w piątek po godzinie 15. Jak informują strażacy, podróżujące skodą octavią osoby jadąc od Sulęczyna w kierunku Węsior zauważyły wydobywający się dym spod komory silnika. Kierujący pojazdem zatrzymał się na poboczu.

Ogień rozprzestrzenił się także do kabiny pojazdu. Przybyłym na miejscu strażakom szybko udało się opanować zagrożenie, a podróżującym skodą osobom i psu nic się nie stało.

Jako przyczynę zaistnienie ognia podaje się zwarcie instalacji elektrycznej.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.