Stężyca-Kościerzyna. Mercedes najechał na tył fiata

sobota, 23 marca 2019 r., 16:13
fot. AL

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na trasie Stężyca-Kościerzyna. Kierujący mercedesem najechał tam na tył fiata punto.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. na drodze wojewódzkiej przy wjeździe do Stężycy, na wysokości skrętu do przysiółka Pypkowo. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący fiatem punto jadąc od Kościerzyny w kierunku Stężycy zatrzymał się, chcąc dokonać manewr skrętu w lewo. Kierujący mercedesem 73-letni mężczyzna, jadąc za nim, nie zdążył wyhamować i najechał na tył fiata.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące mercedesem.

Na czas wykonywania czynności ruch na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, odbywał się wahadłowo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Stężyca, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.