Kilkuset tancerzy rywalizowało w ogónopolskim turniej tanecznym Kaszubski Stolem

niedziela, 24 marca 2019 r., 17:49
fot. MD-Z

W sobotę w Kartuzach podziwiać można było umiejętności taneczne kilkuset osób. W hali widowiskowej przy ul. Piłsudskiego odbyła się trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju formacji tanecznych Kaszubski Stolem. O miano najlepszych rywalizowały grupy z całej Polski.

Już po raz trzeci Kartuzy były gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem. Rywalizowało w nim kilkadziesiąt grup z różnych zakątków Polski. Tancerze rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych - do lat 8, 9-11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat. Prezentowali się w takich stylach jak hip-hop, jazz dance, taniec współczesny, taniec klasyczny, dancehall, cheerleaders, disco show czy freestyle. Jury oceniało takie elementy jak choreografia, spójność z muzyką, technikę tańca i wyraz artystyczny.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.