Lokale usługowe na dużym osiedlu wielorodzinnym w Żukowie!

poniedziałek, 25 marca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Na Osiedlu Złota Reneta - największej inwestycji mieszkaniowej w Żukowie, dostępne na wynajem są dwa lokale o przeznaczeniu usługowym. Parterowe lokale z dużą witryną wejściową, położone bezpośrednio przy ulicy Jabłoniowej są doskonałym miejscem do rozpoczęcia dochodowej działalności. Ponad 600 mieszkań to gwarancja dużej bazy klientów!

W ciągu lokali usługowych na Osiedlu Złota Reneta funkcjonuje już obecnie agencja ubezpieczeniowa i biuro sprzedaży mieszkań. W tym momencie dostępne na wynajem są dwa lokale komercyjne o powierzchni 77 i 94 m2. Idealnie nadadzą się na działalność usługową taką jak sklep spożywczy, apteka, kwiaciarnia, fryzjer, usługi kosmetyczne, gabinet lekarski lub punkt przedszkolny. W przyszłości na Osiedlu planowane są kolejne lokale usługowe, w tym m.in. gastronomiczny.

Dobra ustawność i możliwość własnej aranżacji

Ciąg usługowy znajduje się bezpośrednio przy ulicy Jabłoniowej. Dostępne lokale są więc doskonale widoczne dla każdej osoby odwiedzającej Osiedle. Dodatkowo obok budynku ustawiony jest podświetlany pylon reklamowy, z miejscem na ekspozycję logo najemców.

- Budynek został oddany do użytku pod koniec 2018 roku, więc lokale są nowe, do własnej aranżacji. Chętnie pomożemy przyszłemu najemcy w rozplanowaniu przestrzeni w lokalu oraz jej wykończeniu - informuje przedstawiciel dewelopera Makurat Invest. - Oba lokale mają dużą witrynę wejściową i są bardzo ustawne. Istnieje również możliwość ich połączenia w jeden o powierzchni ok. 170 m2.

Duża baza klientów - ponad 600 mieszkań

- Obecnie na Osiedlu zajęte jest 217 mieszkań, a kolejne rozchodzą się jak "świeże bułeczki". W 2020 roku planujemy oddać do użytku kolejne 4 budynki, a w nich 168 lokali mieszkalnych. Docelowo Osiedle zamieszkiwać będzie ponad 600 rodzin - mówi nam specjalista ds. sprzedaży mieszkań Makurat Invest. Tak duża baza klientów bezpośrednio na miejscu stanowi doskonałą szansę na rozwój własnej działalności.

Bezpłatny parking

Na Osiedlu znajduje się duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych, z których korzystać mogą klienci przyszłych najemców. Lokale posiadają indywidualne liczniki prądu, wody i ogrzewania. Istnieje też możliwość montażu klimatyzacji.

Więcej szczegółów w biurze sprzedaży, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej w Żukowie oraz pod numerem telefonu.

Makurat Invest
ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo
www.makuratinvest.pl
sprzedaz@makuratinvest.pl
tel. +48 607 030 845

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.