Ogólnopolski sukces Marty Goluch uczennicy I LO

wtorek, 26 marca 2019 r., 07:07
fot. nadesłane

Marta Goluch uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Derdowskiego w Kartuzach, zakwalifikowała się do centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Uzyskała tytuł laureata oraz otrzymała indeks na dziennikarstwo na dowolnie wybraną uczelnię w Polsce!

Marta była wśród 10 osób reprezentujących województwo pomorskie na etapie centralnym, który odbył się w dniach 15 - 16 marca na Uniwersytecie Warszawskim. W konkursie otrzymała indeks na studia dziennikarskie. Pobyt w stolicy wzbogacony był m.in. zwiedzaniem gmachu TVP, rozmowami ze znanymi dziennikarzami, m.in. Anitą Werner.

Laureatka ogólnopolskiego konkursu jest tegoroczną maturzystką, bardzo aktywnie działającą w różnych dziedzinach, której szczególnie bliskie jest dziennikarstwo. Szkolnym opiekunem zapewniającym wsparcie mentalne podczas przygotowań na wszystkich etapach była Magdalena Plichta, doradca zawodowy, dyplomowany coach.

Oprac. SG
nadesłane/M.Plichta

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.