Banino. Uczniowie brali udział w Odysei Umysłu

wtorek, 26 marca 2019 r., 10:41
fot. nadesłane

Szkoła Podstawowa w Baninie po raz kolejny wzięła udział w finałach regionalnych Odysei Umysłu. Nasza grupa rozwiązywała problem długoterminowy nr IV - Balsa z polotem, w której byliśmy bezkonkurencyjni. Postać Jarmarcznego Naganiacza, który został wykreowany przez Natalię Bochan, dostał prawie maksymalną ilość punktów w kategorii stylu.

Wysoko oceniony został także scenariusz, za który był odpowiedzialny Maciej Kanda. O oprawę artystyczną zadbała Pola Malańska. Przed nami sporo pracy, musimy zbudować nową konstrukcję z drewna balsa i wyrzutnię, która bez zniszczeń wyniesie nasz główny element przedstawienia nad zawieszoną poprzeczką. 31 marca 2019 r. spotkamy się w Gdyni w finale ogólnopolskim.

nadesłane/SP Banino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.