Policjanci wciąż poszukują Leszka Mejny i Henryka Winczewskiego

wtorek, 26 marca 2019 r., 11:55

Kartuscy policjanci nadal poszukują dwóch zaginionych mieszkańców powiatu kartuskiego - Leszka Mejny z Załakowa i Henryka Winczewskiego z Cieszenia. Pierwszy z mężczyzn zaginął w listopadzie ubiegłego roku, drugi 24 lutego. Żaden z nich do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach od dłuższego czasu poszukują dwóch zaginionych mieszkańców powiatu kartuskiego. 44-letni Leszek Mejna wyszedł z domu w Załakowie we wtorek rano, 13 listopada 2018 r. Natomiast 52-letni Henryk Winczewski wyszedł ze swojego domu w Cieszeniu, w niedzielę po południu, 24 lutego br.). Żaden z nich do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowali się z rodziną.

Leszek Mejna ma około 190 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, krótkie, brązowe włosy, oczy koloru piwnego, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był najprawdopodobniej w spodnie moro, czarny wełniany golf, zieloną kurtkę z kapturem, buty zimowe do kostek skórzane koloru brązowego.

Henryk Winczewski ma około 170 cm wzrostu, waga ok. 90 kg, łysy, włosy po bokach, brak znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemnogranatowa kurtkę, spodnie ciemne dżinsowe, buty czarne garniturowe, czapkę z daszkiem ciemno-szara-bez logo i napisów.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzn lub ustalenia ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.