W tym roku na Jarmarku Kaszubskim będzie rockowo. Sprawdź, kto wystąpi

czwartek, 28 marca 2019 r., 10:40
fot. archiwum

Tegoroczny Jarmark Kaszubski upłynie pod znakiem rockowych brzmień. Gwiazdą pierwszego dnia imprezy będzie grupa Red Lips, natomiast drugiego wystąpi legenda rocka - zespół Ira.

Jarmark Kaszubski to jedna z sztandarowych imprez odbywających się w stolicy regionu. Ma kilkudziesięcioletnią tradycję i jest okazją nie tylko do wysłuchania ciekawych koncertów, lecz także poznania dorobku rękodzielników i lokalnych artystów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-28 lipca. Jej gwiazdami będą znane i lubiane zespoły rockowe.

Na finał pierwszego dnia wystąpi zespół Red Lips. Grupa powstała dziewięć lat temu, jednak serca szerszej publiczności podbili w 2013 roku, kiedy wydali singiel "To co nam było". Kolejne single - "Czarne i Białe", "Zanim Odejdziesz", "Szanta" z debiutanckiego albumu również zyskały dużą popularność. W 2014 roku otrzymali Superjedynkę w kategorii: "Super Przebój" oraz "Złota Płyta" za album "To co nam było". Dwa lata temu pojawił się kolejny album zespołu pt. "Zmiana Planu".

Gwiazdą drugiego wieczoru będzie jedna z legend polskiego rocka - Ira. Grupa istnieje już ponad 30 lat. przez trzy dekady wydali łącznie jedenaście albumów. Na swoim koncie mają takie przeboje jak "Ona jest ze snu" , "Nadzieja", "Wiara", "Zdobyć świata szczyt" czy "Mój dom".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.