Motocyklista ranny w wypadku w Borczu

sobota, 30 marca 2019 r., 16:22
fot. nadesłane

W sobotę po południu doszło do wypadku w Borczu. 32-letni motocyklista zderzył się z borsukiem, a następnie uderzył w betonowy przepust. Śmigłowcem zabrano go do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, przed godz. 14 w Hopowie. Motocyklista uderzył w borsuka, który wybiegł na jezdnię.

- kierujący motocyklem kawasaki 32-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego najechał na zwierzę, które wybiegło na drogę a następnie zjechał na lewe pobocze i uderzył w betonowy przepust. Z urazami ciała przetransportowano go do szpitala - informuje st. sierżant Daria Olchowik , oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

32-latka do szpitala zabrał helikopter LPR. Borsuk nie przeżył zderzenia z motocyklem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.