Uczniowie z Kartuz laureatami konkursu Speakers' Corner

poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r., 13:02
fot. nadesłane

We wtorek w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach odbył się XIV Speakers' Corner. Reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych z Kartuz oraz Gimnazjum w Przodkowie zaprezentowali swoje umiejętności oratorskie w języku angielskim.

Uczniowie przygotowali przemówienia na tematy, które są bliskie ich sercu. Prezentacjom towarzyszyło wiele emocji i zaangażowania. Komisja konkursowa w składzie Dorota Caravelli, Ewa Wilma oraz Beata Węzeł, kolejny raz oceniła wysoki poziom biegłości językowej, imponujące bogactwo językowe, naturalność, a przede wszystkim oryginalność i dojrzałość wybranych tematów.

Bezkonkurencyjny okazał się Jonasz Mielewczyk z I LO, drugie miejsce zajęła Wiktoria Leman z I LO, na trzecim miejsce znalazły się Zuzanna Reglińska i Ewelina Pupacz z ZSZiO w Kartuzach.

nadesłane/Joanna Tusk-Wolska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.