Banino. Uczniowie podstawówki laureatami konkursu Barwy Morza

poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r., 18:08
fot. nadesłane

Udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Barwy Morza 2019 okazał się bardzo udany dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie. 15 uczniów zdobyło 18 nagród. Laureaci konkursu otrzymali piękne dyplomy i nagrody książkowe.

Amelia z klasy 8, Oliwia i Piotr z klasy 5 uzyskali tytuł podwójnego laureata. W konkursie w kategorii literackiej uczniowie z Banina uzyskali II i III miejsce, w kategorii plastycznej zdobyli I i II miejsce oraz wyróżnienie, w kategorii fotograficznej I, dwa II oraz III miejsce, w kategorii modelarskiej, za modele statków i okrętów uczniowie otrzymali I, dwa II i III miejsce oraz cztery wyróżnienia.

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbyło się 25.03.2019r w Conradinum w Gdańsku. Laureaci konkursu otrzymali piękne dyplomy i nagrody książkowe.

nadesłane/SP Banino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.