Zbliża się Wielkanoc i majówka, więc… już dziś zarezerwuj swój samochód na wyjazd!

wtorek, 2 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Przed nami Wielkanoc i długo wyczekiwana majówka. Coraz więcej Polaków decyduje się spędzić Święta Wielkanocne poza domem tym bardziej, gdy wypadają one blisko długiego weekendu majowego. Popularne są oczywiście znane miejscowości wypoczynkowe, ale powodzeniem cieszą się też rejony obfitujące walory przyrodnicze. Chętnie zatem wyjeżdżamy do lasu, nad morze, w góry, czy nad jeziora, często w większym gronie przyjaciół. Dobrze jest, aby planując wypoczynek przygotować podróż tak, aby już ona była elementem naszego wypoczynku. Warto na trasie przejazdu uwzględnić odwiedzenie jakiegoś ciekawego miejsca, które pozwoli na relaks podczas krótkiego zwiedzania.

Świetnym rozwiązaniem jest też udanie się w podróż wygodnym i przestronnym samochodem, który zapewni komfort wszystkim: od kierowcy zaczynając, na najmłodszych kończąc. Nawet jeśli mamy własny pojazd warto zastanowić się, czy nie lepiej wynająć nowoczesny i dynamiczny samochód, w którym już od pierwszych kilometrów podróży zaczniemy nasz długo oczekiwany relaks. Taki wyjazd to też okazja do lepszego przetestowania modelu, o którym marzymy lub do którego planujemy się przesiąść po sprzedaniu swojego samochodu. Można wówczas zweryfikować nasze wyobrażenia, sprawdzić czy wszystkie bagaże się zmieszczą i czy wszyscy dobrze się w nim czują. Dłuższa trasa to możliwość sprawdzenia dynamiki pojazdu np. przy wyprzedzaniu i weryfikacji rzeczywistego spalania w cyklu mieszanym lub na autostradzie.

FLEET NUMBER ONE ma w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów premium, ze szczególnym uwzględnieniem samochodów typu SUV. Dla klientów, którzy chcą podróżować w szerszym gronie firma oferuje busy w kilku wariantach 7, 8 i 9 osobowych, w których jest dodatkowo sporo miejsca na bagaże. Poszukujący oszczędności mogą wybierać w nowoczesnych samochodach hybrydowych lub dieslach, a zwolennicy silników benzynowych też nie będą zawiedzeni. Wszystkie samochody, które można wypożyczyć są nie starsze niż rok, a duża część to praktycznie nowe pojazdy występujące w ponadstandardowych wersjach wyposażenia. W każdym z nich znajdziemy wiele systemów zapewniających bezpieczeństwo i komfort jazdy , a w dużej części automatyczne skrzynie biegów.

Nie zwlekaj już dziś zarezerwuj samochód na wyjazd wielkanocny i dłuuuugi weekend majowy!

Do wynajęcia auta w firmie FLEET NUMBER ONE potrzebne jest nam tylko prawo jazdy i dowód osobisty. Najlepiej taki samochód zarezerwować wcześniej, telefonicznie +48 669 100 101 lub poprzez formularz rezerwacji na stronie www.Fn1.eu. Użytkownicy Facebooka czy Instagrama, mogą skorzystać z rezerwacji przez te aplikacje wpisując: FleetNumber.ONE.

Samochody można odebrać w poszczególnych oddziałach firmy ulokowanych w różnych częściach Polski, lub wybrać opcję podstawienia samochodu pod konkretny adres. Sieć oddziałów cały czas jest rozbudowywana i obecnie obejmuje 11 miast. Można też skorzystać z opcji wynajęcia samochodu w jednym mieście i zwrotu w innym, jeśli tylko znajdują one się w obszarze obsługi przez FLEET NUMBER ONE.

Gdańsk|Gdynia|Katowice|Kraków|Olsztyn|Opole|Poznań|Sopot|Warszawa|Wrocław|Żukowo

Mieszkańców Kaszub zapraszamy do naszego oddziału, który mieści się obok nowo wybudowanej Biedronki w Borkowie. Wszyscy, którzy do 10.04.2019 zarezerwują samochód na Wielkanoc lub długi weekend otrzymają 10% rabatu na okres wynajmu!

FLEET NUMBER ONE
Oddział Żukowo
Borkowo, ul. Kartuska 16
infolinia: 669 100 101
Pn.-Pt. 8:00-18:00
Sob. 8:00-14:00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.