Już w sobotę wiosenna Giełda Mam w Kartuzach

środa, 3 kwietnia 2019 r., 09:44
fot. nadesłane

W sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się kolejna Giełda Mam. Tym razem na stoiskach pojawią się ciuszki i akcesoria na sezon wiosenny. Osoby, które chciałyby stworzyć własne stoisko mogą zgłaszać się do piątku.

W sobotnie przedpołudnie sale sportową kartuskiej "Jedynki" po raz piętnasty wypełnią dziecięce ubranka, zabawki i akcesoria. Giełda Mam to akcja organizowana od grudnia 2015 roku. Przedsięwzięcie na stałe wpisało się w kalendarz jedynkowych wydarzeń. Giełda organizowana jest cztery razy w roku, przed każdym kolejnym sezonem. Przyciąga każdorazowo liczne grono sprzedających, jak i kupujących.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego, kto się zgłosi będą miejsca. Zgłoszenia można przesyłać do piątku go godz. 15.

Zostanie przygotowanych dokładnie tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy. W przypadku rezygnacji z udziału organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie nieobecności.

Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Ze względu na aurę, stoiska będą przygotowane tylko w sali sportowej i na korytarzu.

Jeśli aura będzie na tyle korzystna miejsca na stoiska zostaną przygotowane również na placu przed szkołą.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.