Motocykliści zainaugurowali sezon podczas akcji Pola Nadziei w Kartuzach

niedziela, 7 kwietnia 2019 r., 23:36
fot. MD-Z

Około 220 imponujących maszyn pojawiło się w niedzielę w Kartuzach. Tradycyjnie podczas akcji Pola Nadziei kolejny sezon szosowy rozpoczęli pasjonaci jednośladów.

W niedzielę już po raz ósmy w Kartuzach odbyła się akcja Pola Nadziei. Na dorocznym festynie tradycyjnie pojawili się motocykliści, którzy od udziału w tej akcji rozpoczęli kolejny sezon. W tym roku frekwencja była rekordowa. Na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 5 pojawiło się około 220 pięknych maszyn. Jednoślady poświęcił ks. Łukasz Delewski z parafii św. Wojciecha, który również należy do grona pasjonatów motocykli. Po poświęceniu maszyny ruszyły na miasto.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.