"Stwórz razem z nami historię gminy"- Biblioteka w Stężycy zaprasza do współpracy

poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r., 10:37
fot. nadesłane

"Stwórz razem z nami historię gminy!" - pod tym hasłem Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Majkowskiego w Stężycy zaprasza do wzięcia udziału w akcji mającej na celu stworzenia wystawy upamiętniającej mieszkańców Gminy Stężyca.

Nowa siedziba biblioteki jako "Miejsce z historią i dla historii" - taki cel przyświeca dyrekcji Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy. Wszystkie osoby, które posiadają stare zdjęcia, pamiątki związane z dawnym życiem na terenie Gminy Stężyca i chciałyby się z nimi podzielić, mogą je przynosić do siedziby Biblioteki Publicznej przy ulicy Jana III Sobieskiego 15, od poniedziałku do piątku.

Dodatkowo biblioteka zaprasza wszystkich chętnych, którzy pamiętają dawne dzieje, pasjonatów historii, tych którzy chcieliby opowiedzieć o swoim życiu bądź podzielić się wspomnieniami o swoich przodkach na spotkanie, które odbędzie się w środę o godzinie 17.30. W efekcie planowane jest powstanie wystawy upamiętniającej mieszkańców.

info/Gminna Biblioteka Publiczna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.