Czołowe zderzenie w Wieżycy - dwie osoby ranne

wtorek, 9 kwietnia 2019 r., 18:57
fot. BK

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek w Wieżycy. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18. na krajowej 20-tce.

- Kierujący oplem vectrą mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc z kierunku Kościerzyny w stronę Żukowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem marki opel corsa, którym kierowała mieszkanka powiatu kościerskiego - informuje Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia ranne zostały dwie osoby - kierująca corsą i kierowca vectry. Mieszkanka powiatu kościerskiego śmigłowcem została przetransportowana do szpitala.

MDZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.