Polonia Gdańsk - Cartusia 1923 Kartuzy 1:2

piątek, 12 kwietnia 2019 r., 11:37
fot. nadesłane

Wymęczone, ale w pełni zasłużone zwycięstwo odniosła V ligowa Cartusia 1923 Kartuzy w starciu z Polonią Gdańsk 1:2. Bramki w sobotnim pojedynku strzelali Roland Kazubowski i Paweł Rypel dla Cartusii a honorowe trafienie dla Polonii zaliczył Kamil Pietruczuk.

Kartuzianie dzięki remisowi MKS Władysławowo i innym korzystnym wynikom w dziewiętnastej kolejce, umocnili się na drugim miejscu w tabeli, a do lidera zbliżyli się na cztery punkty.

Składy drużyn:

Cartusia: Babiński- Raulin (81’ Adamczyk), Jankowski, Kuss, Sierszyński (kpt.)- Wenta (68’ Kitowski), Toporek (72’ Nurek), Bodzak, Ochoa Pineiro, Rypel (76’ Dejk)- Kazubowski. Rezerwowi: Petka- Adamczyk, Dejk, Konkol, Piór, Kitowski, Nurek;

Polonia:Tul- Zajączkowski, Klawa, Łaszewski, Szewczyk (68’ Tarverdyan), Fediukin, Zgliński (kpt.), Patera (76’ Pietruczuk), Cholewiński, Derlukiewicz-Pepa, Cichocki. Rezerwowi: Wesołowski- Tarverdyan, Pietruczuk.

Bramki:0:1 Kazubowski (k. 48’), 0:2 Rypel (61’), 1:2 Pietruczuk (88’);

Kartki:
Cartusia: ----
Polonia: Zgliński (żółta).

nadesłane/Cartusia 1923

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.