Filia wydziału komunikacji od poniedziałku będzie w Żukowie

piątek, 12 kwietnia 2019 r., 12:16
fot. Longina Templin

W poniedziałek, 15 kwietnia o godz. 8 w Żukowie otwarty zostanie Zamiejscowy Punktu Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego. To najbardziej oblegana przez petentów komórka urzędu. Dzięki utworzeniu filii kolejki do niej mają być mniejsze, a interesanci obsługiwani szybciej.

Wydział Komunikacji jest jednym z najbardziej obleganych przez interesantów jednostek starostwa. Otwarcie filii starosta zapowiedział już jakiś czas temu.

- Chcemy przybliżyć petenta do urzędu i poprawić warunki obsługi mieszkańców w wydziale komunikacji, który jest przepełniony. Mieszkańcy gminy Żukowo to jedna trzecia klientów wydziału komunikacji. To największa gmina w powiecie kartuskim, licząca 38 tys. mieszkańców - podkreśla Bogdan Łapa.

Filia wydziału komunikacji mieścić się będzie w budynku przy ul. Prusa 49, gdzie znajduje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Koszty najmu lokalu będzie pokrywała gmina Żukowo.

Godziny pracy oddziału zamiejscowego w Żukowie:

Poniedziałek: 7.30 - 15.00
Wtorek: 7.30 - 15.30
Środa: 7.30 - 15.00
Czwartek: 7.30 - 15.00
Piątek: 7.30 - 14.30

Zarząd powiatu planuje otworzyć kolejny punkt zamiejscowy w Sierakowicach. Będzie się mieścił w tamtejszej filii Zarządu Dróg Powiatowych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.