Firma TOP z Grzybna - najlepsze bramy, drzwi i napędy na Kaszubach

sobota, 13 kwietnia 2019 r., 11:00
fot. nadesłane

Szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy oferującej wysokiej jakości bramy, drzwi i napędy? Oferującej profesjonalny montaż i sprawdzony serwis? Wszystkie te oczekiwania spełni firma TOP z Grzybna.

Firma TOP działa w branży bramowej od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości i niezawodności.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostawie, montażu i serwisie:

• bram garażowych
• napędów do bram i drzwi
• drzwi zewnętrznych
• drzwi wewnętrznych do pomieszczeń mieszkalnych
• drzwi stalowych

TOP jest Autoryzowanym Partnerem i Serwisem firmy Hörmann - największego w Europie producenta bram i drzwi. Tym samym swoim klientom gwarantuje najlepszej jakości bramy, drzwi i napędy. Dzięki wysokim kwalifikacjom i profesjonalizmowi pracowników, firma sprosta najbardziej wymagającym projektom. Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Najwyższą jakość świadczonych usług potwierdza liczne grono zadowolonych klientów.

- Jakość bramy doskonała. Panowie montażyści bardzo fachowo i uprzejmie podchodzą do klientów. Po montażu posprzątali, i zrobili fachowe przeszkolenie - ocenił jeden z klientów na profilu firmy.

- Brama i drzwi jeszcze lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Panowie montażyści bardzo profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam - zaznacza inny klient.

Uwaga promocja! Od kwietnia nawet 35 proc. rabatu!

Firma Top dla swoich klientów przygotowała specjalną wiosenną ofertę promocyjną. Ma w sprzedaży produkty, które gwarantują komfort, bezpieczeństwo oraz oryginalny design. Nie zwlekaj i skorzystaj z atrakcyjnej oferty! Od 1 kwietnia możesz zyskać nawet 35 % rabatu. Firma przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą zarówno nowych obiektów, jak i remontowanych.

W promocyjnej ofercie znajdziesz m.in.:

• Ciepłe drzwi zewnętrzne wykonane na wymiar już od 4741 zł
• Automatyczną segmentową bramę garażowa wykorzystującą nowoczesne technologie zdalnego sterowania radiowego BiSecur z najlepszą ochroną mechanicznego zabezpieczenia przed podważaniem już od 2548 zł
• Napęd ProPort D do bram skrzydłowych. Zestaw składający się z 2 siłowników, sterowania i pilota 2-kanałowego już od 1833 zł
• Napęd Linea Matic do bram przesuwnych z nowoczesną technologią zdalnego sterowania radiowego BiSecur oraz funkcją łagodnego rozruchu i wyhamowania.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i do nawiązania kontaktu z firmą oraz odwiedzenia salonu w Grzybnie, ul. Zielona 5, gdzie można z bliska przyjrzeć się bogatej ekspozycji bram i drzwi, dotknąć i spróbować jak wszystko pracuje!

TOP Zbigniew Kolka
83-300 Grzybno, ul. Zielona 5
tel. +58 681 42 39
tel. kom. +48 722 146 806
e-mail: top@hormann.gda.pl
www.top-bramy.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.