W Lubaniu trwają targi ogrodniczo-pszczelarskie

niedziela, 14 kwietnia 2019 r., 09:42
fot. AL

Kiermasz ogrodniczy i pszczelarski, pokaz królików i ptactwa ozdobnego, sprzętu do pielęgnacji ogrodów, rekreacyjnego i turystycznego, narzędzia budowlane, systemy grzewcze, czy doradztwo rolnicze - to wszystko czeka na odwiedzających Lubań, gdzie trwają XI Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie.

Ta cykliczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoiska w Lubaniu prezentują nie tylko pracownicy firm ogrodniczych, ale również przedstawiciele różnych instytucji, które wspierają i oferują pomoc rolnikom.

Lubań po raz kolejny jest więc rajem dla wielbicieli kwiatów i osób urządzających ogród. Kilkaset firm z całego regionu oprócz różnorodnych kwiatów, nasion oraz krzewów sprzedaje także meble ogrodowe, niewielkie rzeźby i wielkie fontanny. Bogata oferta wystawców przyciąga do Lubania mieszkańców całego Pomorza.

Dodajmy, że Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie odbywają się po raz jedenasty. A poza stoiskami w sobotę odbyła się także konferencje pszczelarskie "Zakładam Pasiekę" oraz "Co pszczelarz powinien wiedzieć".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.