Komunia - zapraszamy do Tombike

poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami rowerowymi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, a także wiele akcesoriów i zabawek związanych z tym sportem. Niedługo w ofercie będziemy mieli również wypożyczalnie rowerów.

Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie - stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Zależy nam na tym, aby każdy rower, który opuszcza nasz sklep był w pełni gotowy do jazdy i naprawiony z najwyższą starannością o każdy detal.

Wynajem rowerów to oferta nie tylko dla turystów i osób odwiedzających Sierakowice, to propozycja również dla tych, którzy nie mają własnego roweru i w danej chwili nie planują takiego zakupu. Rower daje możliwość szybkiego i zdrowego przemieszczania się , bez stania w korkach i szukania miejsca do parkowania. Dzięki niemu można również miło i przyjemnie zwiedzić nasze kaszubskie okolice.

W naszym salonie znajdą Państwo bogatą ofertę rowerów różnych marek, takich jak UNIBIKE, EUROBIKE, ONILUS . U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jesteś zawodowcem, czy jeździsz rekreacyjnie.

W ofercie mamy także rowerki dla dzieci - tych starszych i młodszych.

Prowadzimy też sprzedaż rowerów ze wspomaganiem elektrycznym firmy ECOBIKE.

Zapraszamy!

Więcej informacji o Sklepie i Serwisie Tombike uzyskasz na profilu Fb (https://facebook.com/Tombike-rowerowy-serwis-Twojego-roweru-2090255397877160/?ref=br_rs

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.