Ręboszewo. Zderzenie trzech pojazdów

poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r., 10:30
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na trasie Ręboszewo - Brodnica Górna. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. na drodze wojewódzkiej na odcinku między Ręboszewem a Brodnicą Górną.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Brodnicy Górnej nie zachował należytych środków ostrożności, wskutek czego uderzył w tył poprzedzającego go opla, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się audi - informuje asp. Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala trafił 20-letni kierujący audi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.